FUH Domin
ul. Teatralna 13
66-400 Gorzów Wlkp
tel.: (95) 720-64-50
e-mail: domin@oknoplast.com.pl
krakow

Rok założenia firmy - maj 1981 r.

FUH "Domin" od 2007r. jest partnerem handlowym firmy OKNOPLAST - znanej w latach ubiegłych pod marką "OKNA z Krakowa" - wieloletnim liderem polskiego rynku. Prowadzimy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży produktów, montażu i autoryzowanego serwisu stolarki otworowej. Salon znajduje się w doskonałej lokalizacji z dostępnym parkingiem. Posiadamy również magazyn, w którym przechowujemy zakupione dla Państwa produkty.

Kompleksowe usługi, wieloletnie doświadczenie, bogata oferta, najnowsze technologie i zamiłowanie do innowacji zapewniają ciągły rozwój firmy oraz dobrą opinię klientów.

Motto "zadowolony klient" jest dla nas największą wartością i istotą działalności. Realizacja tego założenia jest możliwa dzięki doświadczeniu pracowników i rzetelnemu podejściu do swoich obowiązków.

Jako właściciel firmy za wiedzę, osiągnięcia i zdobyte doświadczenie odznaczony zostałem w 2005r. przez Ministra Infrastruktury medalem "Zasłużony dla budownictwa".

Służymy Państwu solidnością obsługi, doradztwem technicznym, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Firma OKNOPLAST - nasz główny partner otrzymała za jakość produktów szereg nagród oraz godło

TERAZ POLSKA


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najlepsze okna Gorzów Wielkopolski | Oknoplast | Portos | KRISPOL

stat4u