FUH Domin
ul. Teatralna 13
66-400 Gorzów Wlkp
tel.: (95) 720-64-50
e-mail: domin@oknoplast.com.pl
krakow

Drzwi OKNOPLAST

drzwi Aria Piękno i nowoczesne rozwiązania
Nasze drzwi nakładowe Premium oraz wsadowe w wersji Standard to perełki wśród produktów aluminiowych. Wiemy, że drzwi mogą być nie tylko funkcjonalne, ale i stanowią wyjątkową ozdobę domu. Atrakcyjne estetyka współgra z innowacyjną technologią, dzięki której drzwi OKNOPLAST służą przez długie lata. Drzwi Premium zbudowane są na aluminiowej ramie, którą ukrywają dekoracyjne płyty z tego samego materiału. Dzięki temu, że między płytami znajduje się wysokoizolacyjna pianka, drzwi stanowią izolację termiczną. Drzwi montujemy na terenie miasta Gorzów.

drzwi Ignis Jakość i funkcjonalność
Nasze drzwi to nie tylko wyjątkowa elegancja, ale i funkcjonalność. Wykonana z PCV lub aluminium rama może być wypełniana modelami wedle gustu i potrzeb klienta. Tworzywo GFK gwarantuje komfortowe użytkowanie przez wiele lat. OKNOPLAST pozwala na personalizację wyglądu drzwi - proponujemy oryginalne aplikacje, stylowe ornamenty oraz dekoracyjne szkło. Wśród bogatej oferty wzorów znajdują się takie, które zostały zaprojektowane specjlnie dla firmy OKNOPLAST - m.in. model Merapi stworzony przez docenianą niemiecką kreatorkę Sabinę Bischof.

drzwi Aqua Estetyka i bogaty wybór kolorystyki
Nasza oferta drzwi OKNOPLAST to zarówno klasyczne i proste formy, jak i nowoczesne wzornictwo dostępne w palecie barw, która współgra z kolorystyką okien OKNOOLAST. Dzięki temu każdy może mieć spójne estetycznie wnętrze. Profile PCV, które wypełnione są specjalnym wsadem z PCV to skuteczna izolacja termiczna domu. Każde drzwi można zindywidualizować za pomocą dekoracyjnych i zaprojektowanych specjalnie dla nas witraży, które dostępne są na terenie miasta Gorzów.

drzwi Classic Klasyka i elegancja
Ponadczasowe klasyczne wzornictwo i wysoka jakość wykonania to główne atuty drzwi z linii Classic, które najczęściej stosowane są jako dodatkowe wejście do domu np. od strony ogrodu. Wykonana z ABS konstrukcja drzwi wzmocniona stalowym zbrojeniem zapewnia długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie. Zastosowanie nowoczesnego zamka wielopunktowego jest nie tylko gwarancją pewności działania ale i bezpieczeństwa. Istnieje również możliwość zastosowania do drzwi elementów ułatwiających bieżącą aktywność domowników tj.: niski próg drzwiowy, ozdobne i klasyczne pochwyty, samozamykacze czy różnego koloru klamki. Prace wykonujemy w mieście Gorzów.

Słowa kluczowe: drzwi Gorzów Wielkopolski, salon drzwi Gorzów Wielkopolski

Najlepsze drzwi | Gorzów Wielkopolski | OKNOPLAST

stat4u