FUH Domin
ul. Teatralna 13
66-400 Gorzów Wlkp
tel.: (95) 720-64-50
e-mail: domin@oknoplast.com.pl
krakow

Bramy garażowe KRISPOL

Bramy garażowe firmy KRISPOL zapewniają poczucie bezpieczeństwa i najwyzsza jakość. krispol Bramy garażowe firmy KRISPOL to bezpieczeństwo i funkcjonalność na lata. Nasza oferta obejmuje wszystkie modele bram, które dostępne są na rynku: bramy segmentowe oraz rolowane. Dzięki innowacyjnym i sprawdzonym rozwiązaniom, bramy garażowe, które montujemy na terenie miasta Gorzów, zapewniają wysoki komfort użytkowania. Bogaty wybór kolorystyczny pozwala zaś na dopasowanie bram do charakteru i stylu budynku. Do produkcji bram wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, dzięki czemu nasze bramy zapewniają zarówno izolację termiczną, jak i akustyczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

najwyższa jakość KRISPOL

Bramy segmentowe to indywidualność i nowoczesność w zasięgu ręki. To najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Wykonane z myślą o wymagających Klientach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne.

brama MISTRAL MISTRAL - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi. Bramy z tłoczeniem poziomym wąskim, z fakturą woodgrain lub gładką na zewnętrznej powierzchni. Ten klasyczny i uniwersalny wzór pasuje do większości domów, przez co jest najbardziej popularny. Atutem tej kolekcji jest także atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

brama PASAT PASAT - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi szerokimi. Bramy z tłoczeniem poziomym szerokim, fakturą woodgrain lub gładką. Wzornictwo tych bram sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym wyglądzie, jak i tych wpisanych w nowoczesny design. Kolekcja ta jest interesującą alternatywą dla przetłoczeń wąskich.

brama MAESTRO MAESTRO - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami w kasetony. Bramy z tłoczeniem w kasetony, z fakturą woodgrain lub gładką. Kolekcja ta jest polecana dla Klientów ceniących urok i ciepło domów o tradycyjnym, rustykalnym charakterze.

brama BREVA BREVA - bramy garażowe segmentowe z V-profilowaniem. BREVA to najnowsza kolekcja bram garażowych segmentowych KRISPOL. Wyróżnia ją unikalny wzór przetłoczeń - V-profilowanie, który zapewnia bramom wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma bram BREVA idealnie wpisuje się w najnowsze trendy design i świetnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

brama SIROCCO SIROCCO - bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń. Bramy z segmentów bez przetłoczeń, z gładką strukturą na zewnętrznej powierzchni. Elegancja, prostota formy bramy i jej naturalny wygląd idealnie komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wybór z kilkudziesięciu oklein, stosowanych przez najlepszych producentów okien, pozwala zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu. Elegancki wygląd bram można podkreślić stosując jeden ze wzorów detali dekoracyjnych.

Najlepsze bramy garażowe | Gorzów Wielkopolski | KRISPOL

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych
stat4u